Nablusi Rüya Tabirleri: Rüyada Allah (C.C.) 'ın sevdiği kimseleri veya onlardan birisini görmek, açtıkları iyi yolun devam etmesine delalet eder.
Salih kimseler cemaatları için öğüt veren mübarek kimselerdir. Onlardan bazısı bilinir, bazısı ise bilinmezler. Bir kimse rüyada, bilinen ve tanınan bazı salih kimselere dönüştüğünü görse, onların gidişatında ve karşılaştıkları üzüntü ve kederde onlara halef olur ve onların mertebesince o kimseye dünyanın bazı keder ve vahşeti isabet eder, sonra düşmanlarına galip gelir.
Bir kimse rüyada ölmüş bazı salih kimselerin bir şehirde sağ olduğunu görse, o şehir halkının kavuşacağı bolluğa, sevince, valilerinden görecekleri adalete ve başkalarının tutumunun iyi olacağına delalet eder.

Rüyada Allah Teâlâ'nın velî kullarını, salih ve sevdiği kimseleri görmek, onların açtığı yoldan gitmeye ve dinde salaha delâlet eder.
Bir kimsenin rüyada ölmüş velî ve salihlerin bir şehirde sağ olarak toplanmış olduklarını görmesi, o şehir halkının kavuşacağı bolluk ve berekete, sevinç ve sürura, idarecilerinden görecekleri adalete ve iyiliğe delâlet eder.
Çünkü salih kimseler cemaatları için öğüt veren mübarek kişilerdir ve onların olduğu yere rahmet iner.
Rüyada bir Velinin kendisine himmet ettiğini görmek, dünya ve ahiret selametine işarettir.

Rüyada salih kimseleri görmek çocuğu olmayan bir kimsenin çocuğu olacağına işaret eder.


Rüyada Allah (c,c.)'in sevdigi kimseleri veya onlardan birisini görmek, actiklari iyi yolun devam etmesine isarettir. salih kimseler cemaatlari icin ögüt veren mübarek kimselerdir. onlardan bazisi bilinir, bazisi ise bilinmezler. bir kimse rüyada, bilinen ve taninan bazi salih kimselere dönüstügünü görse, onlarin gidisatinda ve karsilastiklari üzüntü ve kederde onlara halef olur ve onlarin mertebesince o kimseye dünyanin bazi keder ve vahseti isabet eder, sonra düsmanlanna galip gelir. bir kimse rüyada ölmüs bazi salih kimselerin bir sehirde sag oldugunu görse, o sehir halkinin kavusacagi bolluga, sevince, valilerinden görecekleri adalete ve baskalarinin tutumunun iyi olacagina isarettir.

Rüyada Salih Kimseler Görmek Ne Demektir Tabirleri Rüya YorumlarıRüyada Allah (C.C.)'ın sevdiği kimseleri veya onlardan birisini görmek, açtıkları iyi yolun devam etmesine yorumlanır.

Salih kimseler cemaatleri için öğüt veren mübarek kimselerdir. Onlardan bazısı bilinir, bazısı ise bilinmezler. Bir kimse rüyada, bilinen ve tanınan bazı Salih kimselere dönüştüğünü görse, onların gidişatında ve karşılaştıkları üzüntü ve kederde onlara halef olur ve onların mertebesince o kimseye dünyanın bazı keder ve vahşeti isabet eder, sonra düşmanlarına galip gelir.